پمپ چرخ دنده و فوم پراکنده

0 دیدگاه
پمپ چرخ دنده

پمپ چرخ دنده و فوم پراکنده فنی FIELD 0001، مربوط به پمپ‌های دنده‌ای‌، و به ویژه‌، به پمپ‌های دنده‌ای است که برای مخلوط کردن دو یا چند جزء employed استفاده می‌شود. در یک تجسم خاص‌، این اختراع مربوط به یک توزیع کننده است که از یک پمپ دنده ای برای توزیع یک محصول کف استفاده می‌کند. پیشینه اختراع 0002 از پمپ‌های دنده‌ای برای مخلوط کردن چندین کامپوننت استفاده شده است‌، همانطور که در بررسی پت زیر ایالات متحده به نظر می‌رسد.
اگرچه این پتنت‌های مختلف پمپ‌های دنده‌ای را نشان می‌دهد که دو جز mix را با هم مخلوط می‌کنند‌، اما توجه به این نکته مهم است که آن‌ها این قطعات را در داخل محفظه برای چرخ دنده های پمپ دنده مخلوط می‌کنند. مطابق با اختراع حاضر‌، یک پمپ چرخ دنده ای ارائه می‌شود که در آن دو قسمت به غیر از داخل محفظه نگهدارنده چرخ دنده مخلوط شوند. تجسم‌های خاص به سمت توزیع محصولات کف برای مراقبت از پوست و ضد عفونی کننده پوست هدایت می‌شود‌، اما این اختراع کاربرد گسترده‌تری برای مخلوط کردن هر یک از اجزای مناسب برای پمپاژ مطابق با آموزش در اینجا دارد.
با توجه به توزیع محصولات مراقبت از پوست و ضد عفونی کننده پوست‌، در شرایط کنونی هنر‌، تهیه داروهایی که در آن یک محفظه دائمی برای دریافت واحدهای یکبار مصرف مجدد که شامل یک ظرف مایع مناسب برای مراقبت از پوست یا ضد عفونی کننده پوست است‌، معمول است. با مکانیسم های پمپ همراه است.

شارژ محفظه

واحدهای شارژ مجدد در محفظه‌های دائمی دریافت می‌شوند که عناصری را برای فعال سازی مکانیزم پمپ تهیه شده توسط واحد شارژ فراهم می‌کنند. وقتی ظرف واحد شارژ خالی است‌، به سادگی با یک واحد شارژ جدید جایگزین می‌شود. مکانیسم‌های پمپ در این واحدهای شارژ مجدد انواع مختلفی دارند‌، از جمله‌، معمولاً از نوع پیستونی و دیاپمپ‌های نوع فراگم و‌، معمولاً کمتر‌، پمپ‌های دنده‌ای (مانند: شماره ثبت 5،836،482 ایالات متحده). حداقل در هنرهای مراقبت از پوست و ضد عفونی کننده پوست‌، پمپ‌های نوع دیافراگم معمولاً به عنوان “پمپ‌های گنبدی” نیز شناخته می‌شوند. پمپ‌های نوع پیستونی و دیافراگمی برای تولید محصول کف سازگار شده‌اند. با این حال‌، پمپ‌های دنده‌ای که در واحدهای توزیع کننده هوا استفاده می شود برای تولید یک محصول کف سازگار نبوده اند و اختراع حاضر این نیاز را در هنرهای توزیع کننده برطرف می‌کند‌، در حالی که مکانیزم پمپ و توزیع کننده مناسب برای توزیع تقریباً هر یک از اجزای سازگار یا اجزای مناسب است.

این اختراع یک پمپ دنده ای را برای مخلوط کردن اجزای اول و دوم فراهم می‌کند. پمپ دنده‌ای شامل یک درگاه ورودی‌، یک محفظه premix و یک شیر دوم است. محفظه premix دارای انتهای اول برای برقراری ارتباط با درگاه ورودی و انتهای دوم برای برقراری ارتباط با منبع از جز component اول است‌، بنابراین یک مسیر سیال برای انتقال اولین جز component از طریق درگاه ورودی هنگام کار با پمپ دنده فراهم می‌کند. دریچه جز component دوم ارتباط مایع را بین منبع جز component دوم و محفظه premix تنظیم می‌کند. هنگام کار با پمپ دنده‌، جز component اول از منبع خود به محفظه پرمیکس‌، مولفه دوم از منبع آن‌، از طریق سوپاپ  component مولفه دوم، و به محفظه پرمیکس کشیده می‌شود و پیش ساز  prem مولفه‌های اول و دوم از محفظه premix از طریق درگاه ورودی گفته می‌شود.

شماتیک

مطابق با تجسم دیگر‌، این اختراع یک توزیع کننده را فراهم می‌کند که شامل یک محفظه است که یک واحد پر کردن را حفظ می‌کند. در این محفظه یک موتور نصب شده است و موتور یک شافت خروجی را فراهم می‌کند که با کارکرد موتور می‌چرخد. واحد شارژ مجدد شامل یک ظرف اجزا اول و یک پمپ دنده‌ای است. اولین محفظه  component مولفه، component مولفه اول را برای توزیع حفظ می‌کند. پمپ دنده‌ای شامل یک محفظه پمپ است و دارای یک دنده اول است که در محفظه پمپ نگهداری می‌شود‌، چرخ دنده اول دارای یک محور چرخش و دندانه‌های کششی شعاعی است. شافت خروجی موتور دنده اول را درگیر می‌کند تا چرخ دنده اول هنگام کار موتور بچرخد. دنده دوم در محفظه پمپ حفظ می‌شود‌، دنده دوم دارای محور چرخش و دندان‌هایی است که به طور شعاعی کشیده می‌شوند، در آن دندان‌های امتداد شعاعی چرخ دنده اول با دندان‌های کشش شعاعی چرخ دنده دوم در یک نقطه مانند چرخش دنده اول چرخش دنده دوم را تحت تأثیر قرار می‌دهد. در طی چنین چرخشی‌، دندان‌های کششی شعاعی چرخ دنده‌های اول و دوم با هم در یک طرف ناف درگیر می‌شوند و از له شدن در طرف دیگر قوز جدا می‌شوند.

یک درگاه ورودی با محفظه پمپ در کنار تیغه ارتباط برقرار می‌کند در حالی که دندان‌های کششی شعاعی چرخ دنده‌های اول و دوم از اتصال خارج می‌شوند، و یک درگاه خروجی با محفظه پمپ در سمت کناره محل ارتباط دندان‌های گسترش یافته شعاعی چرخ دنده‌های اول و دوم با یکدیگر درگیر می‌شوند. واحد پر کردن همچنین شامل یک محفظه پرمیکس است که اولین انتهای آن با محفظه از طریق درگاه ورودی ارتباط برقرار می‌کند و انتهای دوم با اولین مولفه component نگهداری شده در ظرف اول کامپوننت ارتباط برقرار می‌کند‌، بنابراین یک مسیر سیال برای حمل اولین  component مولفه فراهم می‌کند. وارد محفظه پمپ شوید. واحد پر کردن همچنین شامل یک سوپاپ دوم است که تنظیم کننده ارتباط سیال بین یک جز second دوم و مسیر سیال محفظه premix است. با چرخش چرخ دنده های اول و دوم، جز component اول از طریق مسیر سیال محفظه premix و جز second دوم از طریق دریچه جز second دوم به داخل مسیر سیال کشیده می‌شوند و یک پیش ساز از اجزای اول و دوم به منبع تغذیه می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *