درباره ما

معرفی شرکت:

گروه تولیدی و صنعتی نقش جهان، بیش از دو دهه است که در عرصه تولید پمپ دنده‌ای (غلظت‌کش) و تامین گیربکس، الکتروموتور، پمپ سانتریفیوژ و پمپ وکیوم فعالیت می‌نماید.
نقش‌جهان با تولید گروه‌های مختلف محصول سعی نموده‌ است که شاخص‌های مهم فروش را (نظیر قیمت، تنوع محصول و گستردگی مناطق فروش) با اصل مهم کیفیت تولید، ادغام نماید تا رضایت کلیه مصرف‌کنندگان پمپ‌های دنده‌ای را فراهم آورد.
این گروه در طول فعالیت خود سرمایه عظیم “رضایت مشتریان” از محصولاتش را به پشتوانه تلاش و جدیت مدیران و کلیه پرسنل خود و به کارگیری مهندسان و تکنیسین‌های مجرب و کارآزموده و بهره‌مندی از دانش روز در عرصه تولید بدست آورده است و با توکل به خدا و تلاش روز افزون سعی دارد، گام‌های بلندی را در جهت توسعه تولید در ایران عزیز بر دارد.

زمینه فعالیت شرکت و خدمات
نقش‌جهان در خصوص تولید انواع مختلف پمپ‌های دنده‌ای (استیل، چدن، دو جداره و…) فعالیت دارد‌. این پمپ‌ها در صنایع مختلف و کارگاه‌های تولیدی جهت حمل و انتقال مواد کاربرد دارند.
زمینه فعالیت نقش جهان به طور اختصاری در عناوین زیر خلاصه می‌شود:
· تولید انواع پمپ‌های دنده‌ای
· خدمات نگهداری و تعمیر تخصصی محصولات خود و سایر شرکت‌ها
· خدمات مشاوره به صنایع در خصوص مشخصات فنی و نحوه بکارگیری پمپ‌ها
· خدمات ساخت شاسی و کوپله کردن پمپ و موتور (گیربکس)
· ساخت انواع پمپ‌های سفارشی بسته به نیاز مشتریان
· تامین انواع گیربکس، الکتروموتور، پمپ وکیوم و سانتریفیوژ

معرفی محصولات و کاربرد آن‌ها:
نقش‌جهان تولید‌کننده پمپ‌های دنده‌ای که با عناوین پمپ‌های غلظت‌کش یا ویسکوزیته بالا شناخته می‌شود. این پمپ‌ها در کارخانه‌های عایق و ایزوگام، قیر و آسفالت، مازوت، گازوئیل، گلیسیرین، روغن‌های صنعتی، کارخانجات رنگ، چسب‌ و‌‌ رزین، خمیر مقوا و کاغذ یا مواد‌غذایی نظیر عسل‌، شیره نبات و خرما، لبنیات، انواع خمیر‌های بیسکویت، نان بستنی و به طور‌کلی در خصوص حمل و انتقال کلیه مواد خود روغن ‌کار که فاقد ذرات سخت و معلق است، کاربرد دارند.

فروشگاه آنلاین پمپ نقش جهان
فروشگاه آنلاین الکتروموتور نقش جهان
فروشگاه آنلاین گیربکس نقش جهان
فروشگاه آنلاین پمپ نقش جهان