بهبود پمپ دنده داخلی (ماه و ستاره‌ای)

0 دیدگاه
پمپ دنده داخلی

این مقاله مربوط به بهبود پمپ دنده ای از نوع دنده داخلی است. می‌تواند فرم بهبود یافته‌ای از چند برابر را با ترازوی در درگاه‌های خروجی و خروجی فراهم کند. تهیه منیفولدهای شاخه‌ای با انتهای متغیر دارای مهر و موم مناسب در هر انتهای روتور در حالی که بدون در نظر گرفتن جهت عملکرد پمپ، فرار برای مایع تحت فشار را فراهم می‌کند. برای محافظت از سطح بلبرینگ چرخ دنده در اثر خراشیده شدن با مایع پمپ شده. تهیه وسایل جدید و بهبود یافته برای روانکاری حداقل یکی از بوش‌ها با بخشی از مواد پمپ شده و موارد دیگر عاقلانه برای تقویت قدرت و افزایش طول عمر دستگاه است همانطور که از افشاگری زیر در مورد اختراع به طور کامل نشان داده خواهد شد.
نقاشی‌های Tn: شکل 1 یک نمای بالایی از بدن است که وقتی در معرض حرکت مجدد جزئی پوشش قرار می‌گیرد، قسمت‌هایی از بدن و پوشش در قسمت نشان داده می‌شوند. شکل 2 نمای پمپ در مقطع عرضی روی خط 2-2 شکل 1 است. شکل 3 نمای پمپ در مقطع طولی روی خط 3-3 شکل 1 است. شکل 4 نمای داخلی پوشش در ارتفاع است. شکل 5 یک بخش نمودار از طریق منیفولد است، مانند قسمت‌هایی که توسط چندین کاراکتر مرجع در چندین نمایش مشخص می‌شوند. پینیون 5 بر روی شافت 6 نصب شده است و همراه با دندان مش بندی می‌شود. 8 چرخ دنده 9 به صورت محیطی در محفظه 0 چرخانده می‌شود تا در محوری از محور خارج از محور 6 بچرخد. این قطعات ساختاری معمولاً معمول دارند با این تفاوت که حاشیه بیرونی چرخ دنده 9 دارای سطح تحمل در فواصل زمانی است. توسط شیارهای عرضی اگر به طور کلی محوری باشد.

پمپ دنده داخلی (ماه و ستاره‌ای)

سطوح ساختاری

لبه‌های حاشیه‌ای چرخ دنده حلقه در هر طرف شیارها تیز هستند و به طور مداوم سطح بلبرینگ را در پوشش داخلی 0 تمیز می‌کنند تا تمایل به برداشتن هرگونه شن و ماسه در شیارها داشته باشد. برای شستشوی شیارها وسیله‌ای در نظر گرفته شده است، زیرا از این پس برای انتقال چنین شن از طریق پمپ با یک آسیب رساندن به سطوح تحمل، ارائه می‌شود. نقاط ورودی و خروجی 2 و 3 موارد 0 به صورت محوری تراز می‌شوند، این اغلب مزیت زیادی در ساخت نصب دارد. این درگاه ها به چند شاخه از شکل خاص باز می‌شوند که در شکل نشان داده شده است. 1 و 2. منیفولد 4 به شاخه‌هایی تقسیم می‌شود که در دو طرف چرخ دنده حلقه‌ای 9 واقعاً تا حدی فلنج‌های بوش را قطع می‌کند. T ،8 برای شافت 6. بنابراین جریان مایع پمپاژ شده در فضاهای قارچی بین دندان‌های 8 چرخ دنده حلقه تا انتهای این فضاها وارد و خارج می‌شود. جریان از درگاه به شاخه‌های منیفولد 5 و 6 تقسیم شده و توسط زبان‌های 9 و 20 که از بالا و پایین منیفولد به سمت پایین و رو به بالا حرکت می‌کنند، هدایت می‌شود. 4، همانطور که در نشان داده شده است.

فاصله شیارها

همانطور که در 23 در شکل 1 نشان داده شده است، بین زبان‌های 9 و در نزدیکی مرکز درگاه 2 فاصله وجود دارد. در این شکاف، سطح بیرونی بیرونی چرخ دنده حلقه 9 در معرض عمل پرتاب جریان ورودی یا خروجی به پورت 2 است. در این شکاف جریان تقسیم نمی‌شود، بلکه مستقیماً بر سطح محیطی خارجی تأثیر می‌گذارد و / یا شستشو می‌دهد چرخ دنده حلقه، در نتیجه تمایل به شستن از شیارها در صورت قرار گرفتن متوالی، در شکاف، هر گونه شن و ماسه‌ای است که ممکن است توسط این شیارها از سطح تحمل داخلی پوشش O در طول چرخش چرخ دنده حلقه گرفته شده باشد. همانطور که در شکل 2 نشان داده شده است، پورت f3 با یک منیفولد 24 مشابه آنچه قبلاً شرح داده شده است، ارتباط دارد و دارای شاخه‌های 25 و 26 است که از آن مایع وارد شده یا از فضای بین دندانی بین دندان‌های 8 چرخ دنده 9 خارج می‌شود یا از آن خارج می‌شود، توسط زبان به سمت پایین هدایت می‌شود 29 و در حال بالا آمدن زبان 30، زبان‌های مربوطه دارای پره‌های تقسیم کننده 3، 32 هستند، همانطور که در شکل 2 نشان داده شده است.

فاصله شیارها

بوش‌ها

مجرای شعاعی موجود در بوش و منتهی به انتهای بیرونی سطح یاتاقان. پمپ تولید شده در اینجا دارای قدرت، عمر طولانی، آزادی نسبی در برابر مشکلات تحمل، کارایی نسبتاً بالا در پمپاژ و نسبی از صدا است. من ادعا می‌کنم: s 1. در یک پمپ از نوع دنده‌ای و حلقه‌ای، یک محفظه دارای درگاه‌های هم تراز و شاخه‌های منیفولد منتهی از درگاه‌های مربوطه و گسترش یافته تا انتهای چرخ دنده حلقه، شاخه‌های کاملاً مخالف دیاگو نزدیک به نقطه حداکثر فشرده سازی و سایر شاخه‌های متضاد مغایر مخالف که از نظر مادی کمتر از نقطه حداکثر فشرده سازی خاتمه می‌یابند، پوشش ارائه شده تحمل چهره Sur را برای هر انتهای چرخ دنده حلقه که به طور چرخشی نسبت به یکدیگر بین شاخه‌های منیفولد در چرخ دنده مربوطه متصل می‌شوند پایان می‌یابد 2. در یک پمپ، ترکیبی از یک چرخ دنده حلقه‌ای و چرخ دنده داخلی پینیون با چرخ دنده حلقه‌ای، چرخ دنده حلقه‌ای دارای دندان و فضاهای بین دندانی است که از انتهای آن پینینگ گفته شده برای جابجایی مایع در نقطه کامل‌ترین مش بین چرخ دنده و حلقه، از یک جعبه که در آن چرخ دنده و حلقه به طور عملی برای چرخش نصب شده است، و وسیله‌ای برای رانندگی یکی از چرخ دنده‌های گفته شده است، پوشش گفته شده دارای سطوح تحمل است که در انتهای چرخ دنده حلقه مجاور نقطه کامل مش و درگاه‌های ورودی و خروجی با مجاری شاخه‌ای که از هر دو صورت چرخ دنده حلقه به سمت نقطه گفته شده گسترش می‌یابد، شاخه‌های ارتباطی شاخه‌ای با یکی از درگاه‌های گفته شده از معابر شاخه‌ای که با پورت‌های دیگر ارتباط برقرار می‌کنند، ارتباط برقرار می‌کنند.

بوش‌ها

عملکرد چرخ دنده‌ها

با استفاده از تحمل sur صفحات پوشش، سطوح تحمل پوشش در چهره‌های مخالف چرخ دنده حلقه‌ای از نظر زاویه‌ای با دنده حلقه‌ای جابجا می‌شوند، یک عبور شاخه از یک درگاه منجر به نقطه حداکثر مش بین دنده‌های گفته شده در یک صورت چرخ دنده حلقه، و یک محل عبور شاخه از بندر مخالف که منجر به نزدیک شدن به چنین نقطه‌ای از حداکثر مش در صورت مخالف چرخ دنده حلقه می‌شود. دنده حلقه‌ای گفته شده دارای دندانه‌ها و فضاهای بین دندانی است که از انتهای آن پینیون گفته شده برای جابجایی مایع در نقطه کامل‌ترین مش بین دنده و دنده حلقه، از یک محفظه که در آن دنده و حلقه دنده به طور عملی برای چرخش نصب شده است، و وسیله‌ای برای رانندگی یکی از چرخ دنده‌های گفته شده، پوشش گفته شده دارای سطوح تحمل کننده است که در انتهای چرخ دنده حلقه مجاور نقطه کامل مش گفته می‌شود و دارای درگاه‌های ورودی و خروجی دارای مجراهای منشعب است در مورد هر دو صورت چرخ دنده حلقه به سمت نقطه گفته شده، معابر شاخه ای که با یکی از درگاه‌های گفته شده از معابر انشعاب ارتباط برقرار می‌کند، با دیگر درگاه‌های Said با تحمل سوراخ‌های پوشش گفته می‌شود، پوشش داخلی با انحراف ارائه می‌شود به معنای قبل از درگاه های reSpective دارای باله‌های گوه‌ای شکل برای هدایت مایع بین پورت‌های مربوطه و معابر منشعب شاخه reSpective است که می‌تواند در آنجا ارتباط برقرار کند. 4. در یک پمپ از کاراکتر توصیف شده، ترکیبی از یک چرخ دنده حلقه‌ای که دارای فضاهای بین دندانی است که فقط به قسمت‌های انتهایی چرخ دنده باز می‌شود، از یک مشبک پینیون با چرخ دنده حلقه و با دندان هایی که در نقطه کامل‌ترین شبکه قرار گرفته‌اند جابجایی مایع از فضاهای گفته شده، و به معنای نصب عملیاتی چرخ دنده و پایه برای چرخش است و شامل یک پوشش دارای یک سطح تحمل داخلی برای چرخ دنده حلقه، ورودی‌های خروجی و خروجی‌های کاملاً تراز شده، منیفولدهای شاخه‌ای که از درگاه‌های گفته شده در مورد انتهای مربوطه قرار دارد چرخ دنده حلقه توسط کاتیون با فضاهای گفته شده در انتهای چهره چرخ دنده حلقه‌ای، به معنای پیش بینی در منیفولدهای گفته شده شامل تقسیم کننده‌های لبه تیز برای هدایت جریان بین پورت‌ها و شاخه‌های منیفولد مربوطه است‌، به این معنی است که خلاف پورت‌های گفته شده برای نشان دادن قسمت‌های محیطی چرخ دنده حلقه، و بخش‌های دنده حلقه گفته شده با کانال‌هایی به طور کلی محوری برای سنگفرش سخنرانی از‌سطح تحمل داخلی ارائه می‌شود f گفت: پوشش‌، جریان از طریق پورت‌های گفته شده در کانال‌های گفته شده در نقاطی که گفته می‌شود پورت‌هایی که حاشیه دنده حلقه و کانال‌های Said به طور متوالی در معرض قرار دارند، با کانال‌های گفته شده سازگار می‌شوند.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *